veprim-93
MЄƝƲ  
  MIR SE VINI
  Fotot e Miaa
  DVD Humor 2011
  DVD Humor 2010
  DVD Humor 2009
  Futboll Live
  Barcoleta
  Libra
  Weba Per Muzika
  Shkruaj Me Gjak
  Poezi Dashurie
  Gjeje Tri Dallime
  Vdekja
  Dhimbja
  Xhelozia
  Historia e Njeriut
  Qeshu pak...
  Luaj Lojra.
  99 Emrat e HALLAHUT
  Horoskopi (HuMoRiStiK)
  Wallpaper Natyra
  Lexo kuran
  Ç'është Feja Islame?
  Besimi ne Profetet e Allahut
  Besimi ne Allahun xh.sh.
  Çfare Suresh Lexojme Gjate Faljes?
  Nicka Humor
  Messenger 7.5
  Messenger 8.5
  Windows Live Messenger
  MSN Lite 7.5 - WLM 8.5
  Multi Msn
  TeamViewer 5
  Download Photofiltre
  Ulead Photo Express 6
  Download Internet Explorer 8
  Download Google Chrome
  NOD32 Antivirus
  FIFA 10
  Download PhotoImpact x3
  Si me ba nje folder qe smundet te shihet?
  Si Me Ba Folder Pa Emer?
  Qel qysh don add
  Nese deshironi qe mos te keni nick hiq?
  Kthe Piczon Ne TK.
  Downloado Prej Në Youtube..
  Disa weba per me ndreq foto
  Counter Strike 1.6
  Download Msn Plus.
  Zbukuro Emrin
  Download imesh V9
  Download WinRAR
  Download Google Earth
  Download Super Marion
  Ristartoja pc dikuj?
  Bor ne desktop ?
  Shkarko Kuranin Fisnik
  Ibrahim Tatlises-Mavi Mavi
  Emrah-Film Turkisht.
  Film Shqip-1 Miljon euro.
  E verteta ne plazh Pjesa-1
  Cim Baksuzi 2009 humor
  Martesa e Lalushit Pjesa-1
  Cim Tomahovka-Humor shqip
  Dashurija Mbi te gjitha
  Njeriu prej Dheu-Film Shqip
  Habili dhe Kabili-Film Shqip
  Djali dhe Mbreti-Shqip
  Filmi Jetimi i dubluar ne shqip.
  Lalushi per 8 Mars 2009
  Rob B Hood - Jacky Chan
  Jet Li Tai Chi Masters.
  Süper Polis 2 (Jackie Chan)
  Film Shqip Qendresa-1
  Qendresa-2
  Qendresa-3
  Prralle me tupan-8 Marsi 2009
  Stupcat Per 8 Marsi 2009
  Burgu i Mergimit 1-Film Shqip
  Burgu i Mergimit 2-Film Shqip
  Nje Pallto per babain tim ne Burg 1-Film Shqip
  Xheza Fati i Zi-Film Shqip
  Foto Humor
  Lionel Messi.
  Film Shqip Mesuesi
  Koha e Kometës
  Film Shqip Rruga pa Kthim
  Humor Shqip Katundar dhe Sheherli
  Film Shqip Nentoka-1
  Nentoka-2
  Nentoka-3
  DJELMOSHAT E RREZIKSHëM
  Martesa e Bariut-1
  Martesa e Bariut-2
  Muzika Patriotike
  Lojra
  Download Nero 9
  Download Firefox
  Ulead Photo Explorer 8.5
  Foto Fe Islame
  Barcoleta.
  Fjal Te Urta
  Nderro Fotot automatikisht ne msn
  Bane folderin me pasword.
  Media Shqipëtare
  Kthe Foton ne Link.
  Download MagicPhoto.
  Download Beauty Pilot
  Luaj Me Qifteli
  Mixha bib-Per 8 Mars 2009
  Bane Nickun Me Ngjyr
  Msn Plus Per 7.5
  Sulmo Vala 900
  Fshij programet qe nuk mund ti fshish ne menyr normale!
  Merr Ngjyra Per Msn Plus?
  Shiko cilen dite ke lindur?
  Weba Me Dergo SMS
  Photo Slideshow
  Hyn ne pc pa e dit password?
  Luaj Bilard
  Luaj Loje Me Kompjuter
  Luaj Me Kuaj Shum interesan
  Fjal Te Urta Dashurie
  Program qe te meson per me u fal
  YouTube
  Tv Live Shqip
  Nero 10
  Live-sky sports 1
  DeepFreeze 6.1
  Si me ja blloku dikuj msn per 1 or pa program..
  Nese Ju Prishet Tastiera
  Shiko TV Live Të Krejt Botes
  Bane Pc Me Fillu Me Bismilah
  Mausi shum i shpejt :D
  Bane Oren Ne Gjuhen Shqipe Ne PC Tuaj
  Shkarko Lojra
  Seven Remix XP
  AntiVirus Spyware Doctor
  Avira AntiVir Personal
  Norton AntiVirus 2011
  AVG Anti-Virus
  Adobe Photoshop Elements
  Bane Pc Me 4 Desktopa
  Photoshop CS5
  icecold reloaded
  Photoshop cs2
  Media player 11
  Adobe Reader X 10
  Windows 7 Manager
  Media Player Classic
  YouTube MP3 Converter
  Photo! Editor 1.1
  Windows Xp Setup
  WinZip
  Realtek ac'97 audio
  PhotoFiltre 6
  Perdore USB si RAM memorje
  Ndrroje emrin e recycle bin
  Shkarko Biliard Dhe Luaj :D
  Tinasoft
  Google Talk
  iTunes
  PhotoScape
  Video Converter
  Nokia PC Suite
  Qite Oren Ne Desktop
  Fjalor i komentimit te enderrave
  Perfect Keylogger
  San Andreas
  Need For Speed 2010
  Internet Explorer 9.0
  FIFA 2011
  Bani Folderat Me Ngjyra
  RealPlayer
  Yahoo MSN
  Retouch Pilot Lite
Qeshu pak...

Nuk po ka mo lop të trenta, edhe lopt u mbushèn nmend.Ni fmi e vet baben:
Bab, sa t’ka kushtu martesa me mamen?
Nuk e di sakt se hala jom tu e pagu


A ke hanger najhere çokollat me oriz? Po mere, oriz gati çdo dite,
e çokollaten nje her ne vit!

Çka është ma keq-mos dija,a mos interesimi? S`po di, as që po me
intereson!


Me i zgjidh problemet me bujqësi në Llojan,duhet
vetëm token me shit


Hin ni shoqni en kaffe edhe njoni pe thot:
Shka pe doni me pi, un paguj. Krejt lypin birra perveq Hajdarit qe tha mu n’ventt tè birres ami paretEn Hotel nè’7 t’mengjesit e qojin ni mysafir pi gjumit puntort e hotelit
Qu pi gjumit o jaran Nuk ju kom porosit me m’qu pi gjumit,mysafiri Po
qu se erdh vakti me honger mengjes e na duhet çarshafi i krevetit tan
mi qit en tavolin t’restoranit..


Ni djal ulet me honger buk me baben e vet.E kërkon supen
e ja nisin mi qit syt lot pi supes nxet.

Pse pe kan? – pi thot baba i vet.
Mu kujtu nona e dekne.
Edhe baba i vet e kërkon supen e ja nisin mi qit syt lot.
Pse pe kan? – pi vet tash djali baben.
Mu kujtu nona jote se çfar kupili ma ka lon


Bisedojin dy pijaneca:
Kisha pas qef mu martu me ni femen qe për çdo mëngjes ma
bjen kafen n’krevet…
Un kisha pas qef mu martu me ni femen qe për çdo nat ma kish
pru krevetin n’kafedashur a m’ki tradhtu najher? – pi vet burri grun.

Paj ... masi qe pe ki qef pet kallxoj, tri her. Hera e par osht kur dojshe
me marr kredit n’bank e s’t’jepshin u duhke me intervenu diqysh te
drejtori …
Eh, d.m.th. e paske bo at pun për hater temin, s’ka problem.
Hera e dyt?
Hera e dyt u kon kur je kon smut e nuk kisha me shka me t’çu n’spital.
Ta pruna doktorrin n’shpi, kshtu qe u duhke mi mashtru diqysh
edhe ata
Mir ti ma ki pshtu jeten... E hera e tret?

Hera e tret u kon kur dojshe mu bo kryetar i partis e t’vyjshin 42 vota
.e Niva për obligim me t’dal krah


Isha martu me.

Isha martu me ni qik qe din me gatu mir, e man shpin paster, nuk pin
duhon, nuk shkon me mashqi qer.
E pse nuk pe shkon mi kqyr n’vorreza najo çfare pi lyp


Ni pijanec e nal njonin n’rrug edhe pi vet:
Sa mullunga i kom en kry?
Pesë – i thot kalimtari.
Eh, d.m.th. edhe tre bandera i kom edhe mrriva n’shpi


Ni plak milioner 70 vjeqe maryohet me ni qik t’re 18 vjeqe.
Qysh mujte mu martu me ni qik t’re edhe kaq t’bukur? – e vet ni shok i
veti.
Po un nuk jom budall mi pranu qe i kom 70 vjeqe po i thash qe jom i
smut edhe i kom 90 vjeqe
A u martove ma n’fuNt a?
Jo valla hala.
Mir e shka je tu prit?-Autobusin Valla..


Ni katuNar masi t’kthehet n’shpi pi pazarit pi vet ni kujshi:
Shka bleve mer?
Pula, speca, patlixhona…
E sa pula i bleve?
Na qëllofsh t’i fali te dyjat.
MeNon pak kujshija edhe i thot: Tri ike ble....


Shkon njoni n’restoran edhe porosity ni litër ven.-
t’bardh a t’zez? – e vet kamarieri ska rensi se jam i Verbèrt.Menyja-En ni restoran pe vet myshterija:
Shka kenin për drek.
Viq ni moment – i thot kamarieri.- Ani bjermi dy momenta edhe ni jogurt


Ni pijanecit pi Kosoves do doktorr pi Shipnis tu muNu mi largu pi
rakis i thojin:
A e din qe n’Shipni për çdop vjet desin ka 10.000 vet pi rakis?
Ku pe ma Nin, un jom pi Kosoves


N’darsem njoni i afrohet ni djalit t’ri edhe pi thot:
A mes ji ti pahiri dhondrri?-Jo, për fat t’keq jom eliminu n’qerekfinal....


Ni çift rrike n’karrika t’parkit edhe bisedojshin.
Gruja: Burr, a t’kujtohet kur bash n’qet karrik, para 10 vjete ma pate
vjedh puthjen e pare…
Burri: Qysh nuk m’kujtohet?! Për qat vjedhje t’puthjes hala jom ka e
vuj....

 


blen njoni dy parfuma Armani... edhe shoki i vet pi vet:
Për koN i bleve kta parfuma kaq t’shtrejt?
Për vjerren.
Pse a qaq shum e don a?
Jo bre burr po Niva qe ajo e jep jeten për ni parfum qesi e thash
t’ja blej dy, ishalla e man fjelen.


Përlahen gruja me burrin me fjal edhe dikur s’pi durohet burrit edhe i
bjen shuplak grus:
Ndihm, ndihm – ja nis me piskat gruja e shkret....
Qetsohu, se un jom ktu, s’ki pse mu tut - i thot burri....Kur zgjohem ne mengjes nuk mund te ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen dreka nuk mund te ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen darka nuk mund ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen nata nuk mund te flej se kam uri


Ka qene shqiptari dhe amerikani, ulen ne nje lokal. Afrohet kamarieri dhe e
pyet se pari amerikanin: -cka doni te pini? - Ai thote: Gjoni Voker Viski.
Shqiptari thote:-Shaban Teslica Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet
se pari.
Shkon nje njeri te mjeku:
Mjeku: -thuaj Inna
Pacienti: -nuk mundem doktor jam analfabet!
E dashur, kalojm ne trotuar se po na shkel me automobil naj budall,Po I thot
djali I qytetit dashnores katunark.
Kaluan ne tretuar dhe ecen e ecen e dikur po I thot vajza djalit.
E ku ashtu ma qaj trotuari se mu kputen kamt tue ec bre!


Hasa e vet Hysen
Sa bojn 1+1?
Hysa ja kthen 2
Hasa: Pak bre nonen!!!!


Nji dit ma hini baba shuplak,
e kum ni se s'bon me ja kthy babes doren,
t'ju kum kthy n'shkelma


Nje nuse e re sapo kishte shkuar te shtepia e burrit dhe vjerra vendos ti
tregoj huqet e veta.
Degjo moj bije,- i tha. - Une kam ca huqe dhe do ishte mire ti dije dhe ti.
Mire, - i thote nusja.
Atehere filon vjerra:
Kur ta kem shamine e kokes te lidhur ne krahun e djathte do te thote se jam
ne qef dhe bejme muhabet sa te duash si shoqe, por kur ta lidh ne te
majte do te thote qe jam me nerva dhe mos me ngacmo se mund te prishemi
per kot.
Dakord,- i thote nusja - dhe une kam per te thene dicka.
Jepi,i pergjigjet vjerra.
Kur isha tek mamaja une ngrihesha ne oren 9:30. Mamaja ma sillte kafene
tek dysheku dhe pasi haja pak mengjes dhe pija nje got qumesht, shikoja
Palomen. Me vone i fusja dhe nje got wiski dhe pasi te kem pire kete nuk
me behet vone fare se ne cilin krah e ke lidh shamine ti.


 
  


Si Ju Duket Webi
Mir
Keq
Deri Dikun
Shum mir
Palidhje
mrekullushem
pollcode.com free polls

.

Lajmet e mëngjesit 09:00
Info 17:00
Lajmet qendrore 19:30
Qdo Te Dill Ne Ora 20:15
Qdo Te Hanë ne ora 20:15
HTML Free Code
 


 
Werbung  
   
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=