veprim-93
MЄƝƲ  
  MIR SE VINI
  Fotot e Miaa
  DVD Humor 2011
  DVD Humor 2010
  DVD Humor 2009
  Futboll Live
  Barcoleta
  Libra
  Weba Per Muzika
  Shkruaj Me Gjak
  Poezi Dashurie
  Gjeje Tri Dallime
  Vdekja
  Dhimbja
  Xhelozia
  Historia e Njeriut
  Qeshu pak...
  Luaj Lojra.
  99 Emrat e HALLAHUT
  Horoskopi (HuMoRiStiK)
  Wallpaper Natyra
  Lexo kuran
  Ç'është Feja Islame?
  Besimi ne Profetet e Allahut
  Besimi ne Allahun xh.sh.
  Çfare Suresh Lexojme Gjate Faljes?
  Nicka Humor
  Messenger 7.5
  Messenger 8.5
  Windows Live Messenger
  MSN Lite 7.5 - WLM 8.5
  Multi Msn
  TeamViewer 5
  Download Photofiltre
  Ulead Photo Express 6
  Download Internet Explorer 8
  Download Google Chrome
  NOD32 Antivirus
  FIFA 10
  Download PhotoImpact x3
  Si me ba nje folder qe smundet te shihet?
  Si Me Ba Folder Pa Emer?
  Qel qysh don add
  Nese deshironi qe mos te keni nick hiq?
  Kthe Piczon Ne TK.
  Downloado Prej Në Youtube..
  Disa weba per me ndreq foto
  Counter Strike 1.6
  Download Msn Plus.
  Zbukuro Emrin
  Download imesh V9
  Download WinRAR
  Download Google Earth
  Download Super Marion
  Ristartoja pc dikuj?
  Bor ne desktop ?
  Shkarko Kuranin Fisnik
  Ibrahim Tatlises-Mavi Mavi
  Emrah-Film Turkisht.
  Film Shqip-1 Miljon euro.
  E verteta ne plazh Pjesa-1
  Cim Baksuzi 2009 humor
  Martesa e Lalushit Pjesa-1
  Cim Tomahovka-Humor shqip
  Dashurija Mbi te gjitha
  Njeriu prej Dheu-Film Shqip
  Habili dhe Kabili-Film Shqip
  Djali dhe Mbreti-Shqip
  Filmi Jetimi i dubluar ne shqip.
  Lalushi per 8 Mars 2009
  Rob B Hood - Jacky Chan
  Jet Li Tai Chi Masters.
  Süper Polis 2 (Jackie Chan)
  Film Shqip Qendresa-1
  Qendresa-2
  Qendresa-3
  Prralle me tupan-8 Marsi 2009
  Stupcat Per 8 Marsi 2009
  Burgu i Mergimit 1-Film Shqip
  Burgu i Mergimit 2-Film Shqip
  Nje Pallto per babain tim ne Burg 1-Film Shqip
  Xheza Fati i Zi-Film Shqip
  Foto Humor
  Lionel Messi.
  Film Shqip Mesuesi
  Koha e Kometës
  Film Shqip Rruga pa Kthim
  Humor Shqip Katundar dhe Sheherli
  Film Shqip Nentoka-1
  Nentoka-2
  Nentoka-3
  DJELMOSHAT E RREZIKSHëM
  Martesa e Bariut-1
  Martesa e Bariut-2
  Muzika Patriotike
  Lojra
  Download Nero 9
  Download Firefox
  Ulead Photo Explorer 8.5
  Foto Fe Islame
  Barcoleta.
  Fjal Te Urta
  Nderro Fotot automatikisht ne msn
  Bane folderin me pasword.
  Media Shqipëtare
  Kthe Foton ne Link.
  Download MagicPhoto.
  Download Beauty Pilot
  Luaj Me Qifteli
  Mixha bib-Per 8 Mars 2009
  Bane Nickun Me Ngjyr
  Msn Plus Per 7.5
  Sulmo Vala 900
  Fshij programet qe nuk mund ti fshish ne menyr normale!
  Merr Ngjyra Per Msn Plus?
  Shiko cilen dite ke lindur?
  Weba Me Dergo SMS
  Photo Slideshow
  Hyn ne pc pa e dit password?
  Luaj Bilard
  Luaj Loje Me Kompjuter
  Luaj Me Kuaj Shum interesan
  Fjal Te Urta Dashurie
  Program qe te meson per me u fal
  YouTube
  Tv Live Shqip
  Nero 10
  Live-sky sports 1
  DeepFreeze 6.1
  Si me ja blloku dikuj msn per 1 or pa program..
  Nese Ju Prishet Tastiera
  Shiko TV Live Të Krejt Botes
  Bane Pc Me Fillu Me Bismilah
  Mausi shum i shpejt :D
  Bane Oren Ne Gjuhen Shqipe Ne PC Tuaj
  Shkarko Lojra
  Seven Remix XP
  AntiVirus Spyware Doctor
  Avira AntiVir Personal
  Norton AntiVirus 2011
  AVG Anti-Virus
  Adobe Photoshop Elements
  Bane Pc Me 4 Desktopa
  Photoshop CS5
  icecold reloaded
  Photoshop cs2
  Media player 11
  Adobe Reader X 10
  Windows 7 Manager
  Media Player Classic
  YouTube MP3 Converter
  Photo! Editor 1.1
  Windows Xp Setup
  WinZip
  Realtek ac'97 audio
  PhotoFiltre 6
  Perdore USB si RAM memorje
  Ndrroje emrin e recycle bin
  Shkarko Biliard Dhe Luaj :D
  Tinasoft
  Google Talk
  iTunes
  PhotoScape
  Video Converter
  Nokia PC Suite
  Qite Oren Ne Desktop
  Fjalor i komentimit te enderrave
  Perfect Keylogger
  San Andreas
  Need For Speed 2010
  Internet Explorer 9.0
  FIFA 2011
  Bani Folderat Me Ngjyra
  RealPlayer
  Yahoo MSN
  Retouch Pilot Lite
Fjal Te Urta Dashurie

Mundohu qe endren ta kthesh ne jete e jo jeten ne ender

ME E RENDE ESHTE TE KERKOSH TE FALUR SESA TE TE FALIN

Syte dhe veshet e njeriut jane deshmitare te keqinj,nese mendja nuk eshte e arsimuar

Bukuria njeriut vdes hin ne dheh..por shpirti njeriut jeton per gjithmon!!

Mos u kurse ne dashuri!
Dashurija eshte si pasurija, ka lindur per t'u shpenzuar
sa me mire ta shpenezosh, aq me shume pasurohesh..


Bere te miren hudhe ne det mos ta di peshku e di ZOTI vet...

Po dëshirove të duash një njeri, ose të dojë ai ty, shihu shpesh me atë.

Mësimi më i madh në këtë botë është vështërsia ; s’ka sukses ai që nuk has në vështërsi.


Njerëzit janë të njejtë para natyrës, edukata i bën të dallohen.

Edhe të jesh i bardhë si bora, nuk i shpëton gojës në dashuri të keqe
askush nuk i sheh te metat e veta!e te tjereve po!
derisa ti pershkruan nje njeri tjeter ne te vertete pershkruan veten dhe te metat e tua!!!!

Ti duhet te jesh vet ndryshimi qe deshiron te shohesh ne bote!


Shoqeria perfundon ne dashuri ndonjeher,dashuria ne shoqeri?(Kurrë) «


Në fillim, duhet të njohësh të vërtetën. Po e dite të vërtetën, mund ta kuptosh të genjeshtrën. Por, po e njohe gënjeshtrën, në fillim, është shumë e vështir ta kuptosh të vërtetën.


Kur linde ti qave por qeshen te tjeret andaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.


Mos i beso fjalet e bukura se jan mëkate,beso fjalet e zemres,se ata fjal te dojn vertet.


Jetojme sepse pavaresisht nga gjendja emocionale, cdo cast ne jeten tone eshte motivues dhe premtues. Cdo gezim, hidherim, dhe luhatje shpirterore te ben te shohesh perpara.Jetojme sepse jemi lindur ne 1bote,ku nga dita e pare qe hapem syte jemi trajnuar moralisht e fizikisht per perballjen e ciklit jetesor. Na èshte thene qe kemi nje jete per te jetuar dhe per ta gezuar dhe cdo moment s'perseritet 2 here ...ashtu ësht dhe dashuria


Dashuria eshte si hija;kur ti e ndjek ajo te iken,kur ajo te ndjek ti ik prej saj....


Ma mir me qen i varfer patriot se sa me qen i pasur zemer idiot.


Dashuria e tepert del hidherim."Kur dashuria don te flase, mendja duhet te hesht.

"Gjuha e dashurise eshte te syte!"

"Dashuria ne sy lind, ne sy jeton ne sy vdes!"

"Dashuria qe u shua nuk ishte dashuri!"
"Eshte kenaqesi e madhe te dashurosh, edhe pse nuk ndihesh i dashuruar!"

"Dashuria eshte nje e mencur nder te cmendurit,
nje helm qe te sheron nje embelsire qe te helmon!"

"Dashuria, kolli dhe kruarja kurre nuk mund te fshihen!"

"Dashuria eshte ujvare e pashtershme me emrin Femer!"
Une jap dashuri sepse te dua, jo sepse pres qe ti te ma kthesh dashurine.Nese te jap dashuri apo dicka tjeter duke pritur te ma kthesh me dicka, me siguri do te mbetem i deshperuar!"

"Dashuria ofrohet si buka, si uji, si liria...
Dashuria kerkohet si ajri, si zjarri, si shpetimi..."

"Ata qe vdesin duke dashuruar jane deshmore!"

"Njeriu eshte i humbur nese nuk e gjen veten ne dashuri!"

"Dashuria e vertete eshte dhurate fatale, pa parashikime dhe pa litime!"

"Pse flet per dashurine sikur tregon perralle?A mund te tregohet muzika me fjale?

"Kur duam dike per virtytet e tij, nuk eshte dicka e vecante, por kur fillojme ta duam per mangesite, atehere kjo eshte dashuri!"

"Dashuria s'ka peshe,pervec kesaj:Te duash edhe me shume!"

"Te duash nje ore, kjo eshte shprehi e kafsheve; nje dite -vecori e njeriut; gjithe jeten- e engjujve.Por te duash gjithe jeten vetem nje qenie, kjo eshte dhunti e Perendise."

"Dashuria e pare ecen si gaforrja!"
"Dashuria e rreme, eshte me e keqe se urrejtja!"

Kam lexuar diku se dashuria eshte kapitulli i pare ne librin e madh te mosmirenjohjes!"

"Ngrije uren e dashurise deri ne diell, vetem ajo, vetem ajo na lidh me njerezit!!"

"Te kerkojsh me arsye rrugen tek dashuria, eshte njesoj si ta kerkosh diellin me qiri!"

"Dashuria eshte i vetmi pasion qe nuk duron as te kaluaren as te ardhmen!"

"Dashuria ka dy percjelles: te miren dhe zhdervjelltesine!"

"Dashurine e paster si loti, mos ia fal cdo idioti!"

"Dashuria e ngre personin prej nje vetedije te ngushte dhe e ben moter me te gjitha vuajtjet e njerezimit!"

"Dashuria e zjarrte eshte si fantazmat, te gjithe flasin per te, 'e askush se ka pare!"

"Dashuri do te thote kurre te mos thuash "ME FAL"!

"JETO QE TE DASHUROSH, DASHURO QE TE JETOSH!

"Dashuria e kote eshte denim nga denimet me te medhaja!"

"Dashuria eshte flaster qe vendoset ne plagen e jetes!"

"Dashuria eshte ngacmim i shoqeruar me idene e nje te jashtme"

"Xhelozia dhe dashuria shkojne dore per dore, dhe se bashku sjellin dhimbje!"

"Dashuria e sundon mbreterine e saj pa shpate!"

"Dashuria lind te zemra e njeriut njelloj si lind lulja ne balte, por s'i merr as ere e as ngjyre, se s'ka.Ne fund edhe ajo vyshket si lulja!

Tragjedia me e madhe e jetes nuk eshte se njerezit vdesin, por se pushojn se dashuruari
TE LUTEM ME DUAJ PAK NESE DESHIRON TE ME DUASH GJAT !

Dashuria? Ne fillim fjal te medha, pastaj fjale te pakta e ne fund fjale te shumta !

Te dashurosh do te thot te duash nje tjeter me shume se veten !

Dashuria asnjeher nuk lind ne shpirtin e prishur
Te dua sepse me dhe dashurine, e dua dashurine sepse ma dhe ti !

NJE DASHURI ESHTE, POR KOPJE TE SAJ KA ME MIJERA !

EDHE NE KASOLLEN ME TE VOGEL KA VEND PER DY TE DASHURUAR !

Dashuria platonike eshte vullkan pa erupcion !

Shumices se njerezve u duhet me shume dashuri sesa e meritojne !

Dashuro te tjeret nese do te te dashurojne !

DASHURIA ESHTE TER JETA E GRUAS, KURSE NJE EPISOD NE JETEN E MASHKULLIT!
Ai u martua me te sepse e dashuroi , AJO u e dashuroi ate sepse u martua !
C eshte Dashuria? RAST I VOLITSHEM PER DHEMBJE TE GJATE ! Thenia ishte : Sa me shume qe i njof njerezit aq me shume i dua kafshet !

TE NDAHESH VETEM SEPSE NUK E DO ME ESHTE BUDALLALEK, NJEJT SIKUR TE MARTOHESH ME DIKE VETEM SEPSE E DO !

Neqoftese miqesia nuk permban dashuri, dashuria permban miqesi
Dashuria eshte e amshuar derisa zgjat !

Ne fillim te dashurise te dashuruarit flasin per te ardhmen, e kur ajo eshte nga fundi flasin per te kaluaren !

Nga te gjithe pasionet dashuria eshte me e fuqishmja, ajo ne te njejten kohe sulmon Zemren Koken dhe Vetedijen
Koha eshte jashtzakonisht e bukur, kur ben dashuri !

Engjejt e quajn gezim i qiellit, djajt e quajn vuajtje e sketerres,
njerezit e quajn DASHURI !

Dashuria nuk eshte problem,ashtu sic nuk eshte nje automjet:problem jane vetem ata qe ngasin automjetin,udhetaret dhe rruga.

Nuk i ngjan me asnjeres qe kur te dua.

Asnje dashuri nuk eshte e sinqerte,pervecse dashuria per ushqimin.

Nuk mund te kete nje zhgenjim te thelle kur nuk ka nje dashuri te thelle.

Dashuri e paster eshte ajo qe nuk pergjigjet.

Dashuria ben te kaloje kohen,koha ben te kaloje dashurine.

Dashuria eshte si fati,nuk i pelqen qe ta ndjekesh.

Nje nate dashurie eshte nje liber i lexuar.

Do te te harroj vetem atehere kur nje piktor i verber te pikturoje zhurmen e nje petal trendafili qe bie ne dyshemene e kristalte te nje keshtjelle qe s??ka ekzistuar kurr.
Ndersa une do te harroj vetem atehere kur i njejti piktor te pikturoje zhurmen e midhjeve ne fund te oqeanit Paqesor o zemra ime

 

 

 
  


Si Ju Duket Webi
Mir
Keq
Deri Dikun
Shum mir
Palidhje
mrekullushem
pollcode.com free polls

.

Lajmet e mëngjesit 09:00
Info 17:00
Lajmet qendrore 19:30
Qdo Te Dill Ne Ora 20:15
Qdo Te Hanë ne ora 20:15
HTML Free Code
 


 
Werbung  
   
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=