veprim-93
MЄƝƲ  
  MIR SE VINI
  Fotot e Miaa
  DVD Humor 2011
  DVD Humor 2010
  DVD Humor 2009
  Futboll Live
  Barcoleta
  Libra
  Weba Per Muzika
  Shkruaj Me Gjak
  Poezi Dashurie
  Gjeje Tri Dallime
  Vdekja
  Dhimbja
  Xhelozia
  Historia e Njeriut
  Qeshu pak...
  Luaj Lojra.
  99 Emrat e HALLAHUT
  Horoskopi (HuMoRiStiK)
  Wallpaper Natyra
  Lexo kuran
  Ç'është Feja Islame?
  Besimi ne Profetet e Allahut
  Besimi ne Allahun xh.sh.
  Çfare Suresh Lexojme Gjate Faljes?
  Nicka Humor
  Messenger 7.5
  Messenger 8.5
  Windows Live Messenger
  MSN Lite 7.5 - WLM 8.5
  Multi Msn
  TeamViewer 5
  Download Photofiltre
  Ulead Photo Express 6
  Download Internet Explorer 8
  Download Google Chrome
  NOD32 Antivirus
  FIFA 10
  Download PhotoImpact x3
  Si me ba nje folder qe smundet te shihet?
  Si Me Ba Folder Pa Emer?
  Qel qysh don add
  Nese deshironi qe mos te keni nick hiq?
  Kthe Piczon Ne TK.
  Downloado Prej Në Youtube..
  Disa weba per me ndreq foto
  Counter Strike 1.6
  Download Msn Plus.
  Zbukuro Emrin
  Download imesh V9
  Download WinRAR
  Download Google Earth
  Download Super Marion
  Ristartoja pc dikuj?
  Bor ne desktop ?
  Shkarko Kuranin Fisnik
  Ibrahim Tatlises-Mavi Mavi
  Emrah-Film Turkisht.
  Film Shqip-1 Miljon euro.
  E verteta ne plazh Pjesa-1
  Cim Baksuzi 2009 humor
  Martesa e Lalushit Pjesa-1
  Cim Tomahovka-Humor shqip
  Dashurija Mbi te gjitha
  Njeriu prej Dheu-Film Shqip
  Habili dhe Kabili-Film Shqip
  Djali dhe Mbreti-Shqip
  Filmi Jetimi i dubluar ne shqip.
  Lalushi per 8 Mars 2009
  Rob B Hood - Jacky Chan
  Jet Li Tai Chi Masters.
  Süper Polis 2 (Jackie Chan)
  Film Shqip Qendresa-1
  Qendresa-2
  Qendresa-3
  Prralle me tupan-8 Marsi 2009
  Stupcat Per 8 Marsi 2009
  Burgu i Mergimit 1-Film Shqip
  Burgu i Mergimit 2-Film Shqip
  Nje Pallto per babain tim ne Burg 1-Film Shqip
  Xheza Fati i Zi-Film Shqip
  Foto Humor
  Lionel Messi.
  Film Shqip Mesuesi
  Koha e Kometës
  Film Shqip Rruga pa Kthim
  Humor Shqip Katundar dhe Sheherli
  Film Shqip Nentoka-1
  Nentoka-2
  Nentoka-3
  DJELMOSHAT E RREZIKSHëM
  Martesa e Bariut-1
  Martesa e Bariut-2
  Muzika Patriotike
  Lojra
  Download Nero 9
  Download Firefox
  Ulead Photo Explorer 8.5
  Foto Fe Islame
  Barcoleta.
  Fjal Te Urta
  Nderro Fotot automatikisht ne msn
  Bane folderin me pasword.
  Media Shqipëtare
  Kthe Foton ne Link.
  Download MagicPhoto.
  Download Beauty Pilot
  Luaj Me Qifteli
  Mixha bib-Per 8 Mars 2009
  Bane Nickun Me Ngjyr
  Msn Plus Per 7.5
  Sulmo Vala 900
  Fshij programet qe nuk mund ti fshish ne menyr normale!
  Merr Ngjyra Per Msn Plus?
  Shiko cilen dite ke lindur?
  Weba Me Dergo SMS
  Photo Slideshow
  Hyn ne pc pa e dit password?
  Luaj Bilard
  Luaj Loje Me Kompjuter
  Luaj Me Kuaj Shum interesan
  Fjal Te Urta Dashurie
  Program qe te meson per me u fal
  YouTube
  Tv Live Shqip
  Nero 10
  Live-sky sports 1
  DeepFreeze 6.1
  Si me ja blloku dikuj msn per 1 or pa program..
  Nese Ju Prishet Tastiera
  Shiko TV Live Të Krejt Botes
  Bane Pc Me Fillu Me Bismilah
  Mausi shum i shpejt :D
  Bane Oren Ne Gjuhen Shqipe Ne PC Tuaj
  Shkarko Lojra
  Seven Remix XP
  AntiVirus Spyware Doctor
  Avira AntiVir Personal
  Norton AntiVirus 2011
  AVG Anti-Virus
  Adobe Photoshop Elements
  Bane Pc Me 4 Desktopa
  Photoshop CS5
  icecold reloaded
  Photoshop cs2
  Media player 11
  Adobe Reader X 10
  Windows 7 Manager
  Media Player Classic
  YouTube MP3 Converter
  Photo! Editor 1.1
  Windows Xp Setup
  WinZip
  Realtek ac'97 audio
  PhotoFiltre 6
  Perdore USB si RAM memorje
  Ndrroje emrin e recycle bin
  Shkarko Biliard Dhe Luaj :D
  Tinasoft
  Google Talk
  iTunes
  PhotoScape
  Video Converter
  Nokia PC Suite
  Qite Oren Ne Desktop
  Fjalor i komentimit te enderrave
  Perfect Keylogger
  San Andreas
  Need For Speed 2010
  Internet Explorer 9.0
  FIFA 2011
  Bani Folderat Me Ngjyra
  RealPlayer
  Yahoo MSN
  Retouch Pilot Lite
Barcoleta

Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat
Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte
Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend

 

 

 

Per vitin e ri vendosa ti dhuroj te dashures nje pale doreza.
Aty ne Shitore takova nje shoqe shkolle e cila bleu breke.
Per fat te keq shitesja na i nderroj pakot shoqja kishte marr dorezat kurse une breket!
Une pa ditur futa letren pershendetse ne pako.
TANI MERRENI ME MEND KUR TA HAP E FEJUARA PAKON ME DHURAT DHE E LEXON LETREN

Me kete dhurate e dashur dua te disponoj dhe te bej me dije se sa te dua.
Heren e fundit e kam shikuar qa te mungon dicka pra tash i ke ketu ne pako te deshiroj momente te kendshme me to.
Desha ti blej te leshit mirpo ishe djersit me to dhe kete e vrejta edhe te disa kolege te punes.
Nuk e dita numrin e madhesise keshtu qe me ndihmoj shitesja e cila i provoj per mua.
Desha ti blej te lekures mirpo nuk munesh me i desh shpejt sidomos kur takohesh me kolege te punes.
E di qe do te perlyhen shpesh sepse njerzit i kan duart e papastra.
Por mos u bej merak se tash vjen pranvera e ski nevoj me i mbajt …
Te puthe i dashuri i YT

 

 

 Bjondja duke bere testin e Alkoolit

Nje polic ndalon nje makine se po ecte me shpejtesi. Merr shefin me radiomares dhe i jep targat e makines.
Shefi i thote..
- A mos eshte nje BMW e kuqe ?
- Po – I thote polici
- A eshte nje bjonde shume e bukur duke i dhene makines ?
- Po mor lal eshte si shpirt – I pergjigjet ky…
- Me degjo mua shko tek makina edhe uli pantallonat.
- Shkon polici tek makina edhe pa thene gje fare ul pantallonat.

Bjondja:

 

 

 

Martohet një çift dhe hyjnë në shtëpinë e re. Shtëpia e re ishte me probleme. Ditën e parë kur vjen burri nga puna, gruaja i thotë:
-Burrë po na pikon tavani.
-Po pastaj, mos jam gjë murator unë?
Ditën e dytë.
-Burrë na është prishur lavamani dhe po pikon ujë.
-Po pastaj, mos jam gjë hidraulik unë?
Ditën e tretë.
-Burrë na është prishur tavolina.
-Po pastaj, mos jam gjë marangoz unë?
Ditën e katërt, kur burri vjen në shtëpi, çdo gjë ishte e rregulluar. Ai pyet gruan:
-Kush i rregulloi këto?
-Ah, erdhi komshiu dhe i rregulloi të gjitha.
-Po mirë, nuk kërkoi asgjë?
Gruaja i thotë -Ai donte ose të beja dashuri më të, ose ti bëja një torte me mollë.
Burri -Po mirë, ti më siguri që i ke bërë tortën?
Gruaja -Pse mos jam gjë pastiçiere unë?

 

 

 

Dy kamioniste udhetojne me kamion ne nje rruge me mjegull, ne nje çast ai qe eshte ne timon zgjon ate tjetrin qe po flinte dhe i thote:
Mos valle ketej ka pinguine ?
Jo i thote ky çne ketu te ket pinguine.
Mos ta haje dreqi – Thote ky tjetri paskemi shtypur nje murgeshe !

 

Biondina dhe banja

Pse biondina kur të lahet e lë derën e banjës hapur
Sepse frikësohet mos po e sheh kush për vrimë të çelësit

Biondina dhe seksi

Pse biondinës nuk i dëgjohet zëri gjatë seksit
Sepse i ka thënë nëna të mos flasë me njerëz të huaj

Biondina dhe interneti

Pse në monitor të kompjuterit mbesin gjurmët e këmbëve
Sepse biondina ka dashtë të hyjë në internet.

Biondina dhe muri

Pse rrëzohet muri kur mbështetet biondina në të
Sepse me i mençuri lëshon pe

Biondina në kinema

Pse biondina ulet në rreshtin e parë në kinema
Sepse dëshiron ta shohë filmin e para

 

 

 

 

Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari

nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin.
Zeshkanja fillon t’u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te

shpetuar jeten e 11 bjondinave.

Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.

 

 

 

Brunja, kokekuqja dhe bjondia jane duke biseduar mes njera tjetres rreth vajzave te tyre.
Brunja : Dje hyra ne dhomen e vajzes sime dhe gjeta nje pakete cigaresh. Nuk e dija qe pinte duhan.
Kokekuqja : Dje hyra ne dhomen e vajzes sime dhe gjeta nje shishe vodka. Nuk e dija qe pinte alkool.
Bjondia : Dje hyra ne dhomen e vajzes sime dhe gjeta nje kuti me prezervativa. Nuk e dija qe kishte penis.

 

 

 

Ne dritare rrija une
Ne dritare rrije ty
Buke me gjalp haja une
Buke me gjiz haje ti
Eh sa Dashuri, sa dashuri.

 

 

 

I biri me të atin ishin ulur për të ngrënë supë për drekë.
I biri e provon i pari supën por ajo ishte aq e nxehtë sa atij nisën ti rridhnin lotë nga sytë.
I ati e pyet – Përse qan o bir ?
I biri i fsheh të vërtetën duke iu përgjigjur: Mu kujtua nëna e vdekur!
Atëherë i ati hesht dhe fut edhe ai në gojë një lugë supë.
Supa tepër e nxehtë e bën edhe atë t´i dalin lotë nga sytë.
- Pse po qan o babë ? – E pyet i biri tinzar.
- Mu kujtua jot ëmë se çfarë kopili ka lene i tha i ati!

 

 

 

Një biznesmen Shqiptar dhe një biznesmen Çifut shkojne në një restorant klasi pasi perfunduan disa marveshje fitimprurese për te dy.
Pasi hengren e pine per qef,doli problemi se kush do të paguante.
Pasi Shqiptari e pa qe çifuti as qe e kishte neper mend të hapte gojen per te bere pagesen,Shqiptari me gjysme zeri tha: Paguaj une.
Te nesermen titujt kryesore të gazetave shkruanin:
"Një biznesmen i fuqishem çifut gjëndet i therur per larje hesapesh"

 

 

 

Një pijanec pasi kthehet në shtëpi dhe mbaron punë me nevojat personale drejtohet për në dhomë. I thote gruas:

- Sa i mirë që jam, më duket se jam rob i dërguar nga Zoti..
- Pse?-i thotë ajo.
- Po ja, teksa po hyja për në banjo drita u hap vetvetiu..
- More maskara prapë ke urinuar në frigorifer ti – ulërin gruaja.

 

 

 

Burrë i zgjuar + Grua e zgjuar = Romancë
Burrë i zgjuar + Grua idiote = Lidhje
Burrë idiot + Grua e zgjuar = Martesë
Burrë idiot + Grua idiote = Shtatezani

 

 

 

-Mbreme takova rastesisht gruan tende dhe i tregova nje barcalete… I tha Gimi mikut te vet.
-Dhe…?
-Ajo qeshi aq shume, sa gati nuk ra nga krevati!

 

 

 

Nje nate plaku dhe plaka ben bast se kush do te fikte qiririn me pordhe.

Fillon plaku i pari se fik qiririn
Ja fut plaka e fik.
Nxefet plaku dhe i thate plakes ta provonin prape.
Ja fut plaku se fik.
Ja fut plaka e fik.
Terbohet plaku dhe dhe e provon prape,
Por prap plaka fiton.

Nga terbimi i madh plaku kap plaken dhe i sheh bythen.

- Oj plake paske bere me hile, e paske bythen dy grykeshe.

 

 

 

Një nate gruaja u zu me nastradinin, i dha të shtyre dhe e rrokullisi neper shkalle.
Komshia e ndjeu zhurmen dhe të nesermen e pyeti nastradinin.

- Cfar ishte gjith ajo zhurme dje?
- Asgje, vetem se gruaja ime hodhi xhaketene nga shkallet,
- Cfare nje xhaket vetem beri aq shume zhurme?
- Brenda saj isha dhe une.

 

 

 

 

Dy Police shkojne te marrin rrogen dhe shohin listen
Hasani 150.000 Lek
Ndoci 150.000 Lek
Kamberi 100.000 Lek
Totali 400.000 Lek
Njeri nga policet inatoset dhe thote: si eshte e mundur kjo, ne gjith diten/naten rrime si qen per 150.000 lek te qelbura kurse kete TOTALIN se kemi shikuar asnjehere ne sherbim dhe mer me shum se ne.

 

 

 

Nje vajz e re shkon tek i ati, polic, duke qare:
-Baba, baba kam humbur virgjerine!
-Pe poshte krevatit. - ia kthen i qete ai.

 

 

 

 

Ne nje livadh po kulloste nje lope e bukur me nje shami te kuqe ne koke.
Demi kishte kohe qe e shihte dhe njehere behet gati per ti thene nja dy fjale lopes…
Kapercen gardhin,brenda te cilit qendronte lopa,dhe i thote:
Si te quajn?
Mua me quanin lope shamikuqja por tani qe shamia me humbi me thone thjeshte Lope.
Dhe lopa ja kthen po ty si te qujane:
Mua me thonin Dem koqe*adhi por tani do me thone thjesht dem se ko*et i lash tek gardhi.

 

 

 

Martohet një çift dhe hyjnë në shtëpinë e re. Shtëpia e re ishte me probleme. Ditën e parë kur vjen burri nga puna, gruaja i thotë:
-Burrë po na pikon tavani.
-Po pastaj, mos jam gjë murator unë?
Ditën e dytë.
-Burrë na është prishur lavamani dhe po pikon ujë.
-Po pastaj, mos jam gjë hidraulik unë?
Ditën e tretë.
-Burrë na është prishur tavolina.
-Po pastaj, mos jam gjë marangoz unë?
Ditën e katërt, kur burri vjen në shtëpi, çdo gjë ishte e rregulluar. Ai pyet gruan:
-Kush i rregulloi këto?
-Ah, erdhi komshiu dhe i rregulloi të gjitha.
-Po mirë, nuk kërkoi asgjë?
Gruaja i thotë -Ai donte ose të beja dashuri më të, ose ti bëja një torte me mollë.
Burri -Po mirë, ti më siguri që i ke bërë tortën?
Gruaja -Pse mos jam gjë pastiçiere unë?

 

 

 

 

Rrusta shkon te gjinekologu me gruan që ta kuptojnë se a është shtatzënë gruaja, dhe pas analizave gjinekologu i thotë se ajo është shtatzënë.
Rrusta thotë: – Po doktor unë jam ruajtur nuk është kjo e mundur që të jetë shtatzënë!!
Doktori: PO zotëri ndoshta ju jeni ruajtur po të tjerët nuk ruhen.

 

 

 

Takohen Rrusta e Shuli në aeroport dhe Shuli e pyet:
- Rrustë, tregomë allahile qysh mund t’i kidnapojnë aeroplanët kur janë kaq të mëdhenj?
- Dhe Rrusta ia kthen ?
Ore budala, nuk i kidnapojnë derisa janë këtu në tokë, por lart në qiell kur janë të vegjël

 

 

 

Në çfarë mënyrë polici zë peshqi?
E zë një peshk – nxjerr revolen dhe e pyet ku janë peshqit të tjerë…

 

 

 

Dy Police shkojne te marrin rrogen dhe shohin listen
Hasani 150.000 Lek
Ndoci 150.000 Lek
Kamberi 100.000 Lek
Totali 400.000 Lek
Njeri nga policet inatoset dhe thote: si eshte e mundur kjo, ne gjith diten/naten rrime si qen per 150.000 lek te qelbura kurse kete TOTALIN se kemi shikuar asnjehere ne sherbim dhe mer me shum se ne
 

Policet duke mare rogen
Polici dhe peshku
Kidnapimi
Rrusta te gjinekologu
Gruaja pastiçere
Demi dhe Lopa
Vajza e policit
Ploicet duke mare rogen
Rrokullisja nga shkallet
Plaku dhe Plaka
Gruaja e shokut
Matematika e dashurise
Pijaneci
Biznesmenet
Babe e bir duke ngrene supe
Ne dritare
Bisedojne brunja,kokekuqja dhe bjondina
11 bjondina
2 shoferet
Gruaja pastiçere
Dhurata e vitit te ri
 
  


Si Ju Duket Webi
Mir
Keq
Deri Dikun
Shum mir
Palidhje
mrekullushem
pollcode.com free polls

.

Lajmet e mëngjesit 09:00
Info 17:00
Lajmet qendrore 19:30
Qdo Te Dill Ne Ora 20:15
Qdo Te Hanë ne ora 20:15
HTML Free Code
 


 
Werbung  
   
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=