veprim-93
MЄƝƲ  
  MIR SE VINI
  Fotot e Miaa
  DVD Humor 2011
  DVD Humor 2010
  DVD Humor 2009
  Futboll Live
  Barcoleta
  Libra
  Weba Per Muzika
  Shkruaj Me Gjak
  Poezi Dashurie
  Gjeje Tri Dallime
  Vdekja
  Dhimbja
  Xhelozia
  Historia e Njeriut
  Qeshu pak...
  Luaj Lojra.
  99 Emrat e HALLAHUT
  Horoskopi (HuMoRiStiK)
  Wallpaper Natyra
  Lexo kuran
  Ç'është Feja Islame?
  Besimi ne Profetet e Allahut
  Besimi ne Allahun xh.sh.
  Çfare Suresh Lexojme Gjate Faljes?
  Nicka Humor
  Messenger 7.5
  Messenger 8.5
  Windows Live Messenger
  MSN Lite 7.5 - WLM 8.5
  Multi Msn
  TeamViewer 5
  Download Photofiltre
  Ulead Photo Express 6
  Download Internet Explorer 8
  Download Google Chrome
  NOD32 Antivirus
  FIFA 10
  Download PhotoImpact x3
  Si me ba nje folder qe smundet te shihet?
  Si Me Ba Folder Pa Emer?
  Qel qysh don add
  Nese deshironi qe mos te keni nick hiq?
  Kthe Piczon Ne TK.
  Downloado Prej Në Youtube..
  Disa weba per me ndreq foto
  Counter Strike 1.6
  Download Msn Plus.
  Zbukuro Emrin
  Download imesh V9
  Download WinRAR
  Download Google Earth
  Download Super Marion
  Ristartoja pc dikuj?
  Bor ne desktop ?
  Shkarko Kuranin Fisnik
  Ibrahim Tatlises-Mavi Mavi
  Emrah-Film Turkisht.
  Film Shqip-1 Miljon euro.
  E verteta ne plazh Pjesa-1
  Cim Baksuzi 2009 humor
  Martesa e Lalushit Pjesa-1
  Cim Tomahovka-Humor shqip
  Dashurija Mbi te gjitha
  Njeriu prej Dheu-Film Shqip
  Habili dhe Kabili-Film Shqip
  Djali dhe Mbreti-Shqip
  Filmi Jetimi i dubluar ne shqip.
  Lalushi per 8 Mars 2009
  Rob B Hood - Jacky Chan
  Jet Li Tai Chi Masters.
  Süper Polis 2 (Jackie Chan)
  Film Shqip Qendresa-1
  Qendresa-2
  Qendresa-3
  Prralle me tupan-8 Marsi 2009
  Stupcat Per 8 Marsi 2009
  Burgu i Mergimit 1-Film Shqip
  Burgu i Mergimit 2-Film Shqip
  Nje Pallto per babain tim ne Burg 1-Film Shqip
  Xheza Fati i Zi-Film Shqip
  Foto Humor
  Lionel Messi.
  Film Shqip Mesuesi
  Koha e Kometës
  Film Shqip Rruga pa Kthim
  Humor Shqip Katundar dhe Sheherli
  Film Shqip Nentoka-1
  Nentoka-2
  Nentoka-3
  DJELMOSHAT E RREZIKSHëM
  Martesa e Bariut-1
  Martesa e Bariut-2
  Muzika Patriotike
  Lojra
  Download Nero 9
  Download Firefox
  Ulead Photo Explorer 8.5
  Foto Fe Islame
  Barcoleta.
  Fjal Te Urta
  Nderro Fotot automatikisht ne msn
  Bane folderin me pasword.
  Media Shqipëtare
  Kthe Foton ne Link.
  Download MagicPhoto.
  Download Beauty Pilot
  Luaj Me Qifteli
  Mixha bib-Per 8 Mars 2009
  Bane Nickun Me Ngjyr
  Msn Plus Per 7.5
  Sulmo Vala 900
  Fshij programet qe nuk mund ti fshish ne menyr normale!
  Merr Ngjyra Per Msn Plus?
  Shiko cilen dite ke lindur?
  Weba Me Dergo SMS
  Photo Slideshow
  Hyn ne pc pa e dit password?
  Luaj Bilard
  Luaj Loje Me Kompjuter
  Luaj Me Kuaj Shum interesan
  Fjal Te Urta Dashurie
  Program qe te meson per me u fal
  YouTube
  Tv Live Shqip
  Nero 10
  Live-sky sports 1
  DeepFreeze 6.1
  Si me ja blloku dikuj msn per 1 or pa program..
  Nese Ju Prishet Tastiera
  Shiko TV Live Të Krejt Botes
  Bane Pc Me Fillu Me Bismilah
  Mausi shum i shpejt :D
  Bane Oren Ne Gjuhen Shqipe Ne PC Tuaj
  Shkarko Lojra
  Seven Remix XP
  AntiVirus Spyware Doctor
  Avira AntiVir Personal
  Norton AntiVirus 2011
  AVG Anti-Virus
  Adobe Photoshop Elements
  Bane Pc Me 4 Desktopa
  Photoshop CS5
  icecold reloaded
  Photoshop cs2
  Media player 11
  Adobe Reader X 10
  Windows 7 Manager
  Media Player Classic
  YouTube MP3 Converter
  Photo! Editor 1.1
  Windows Xp Setup
  WinZip
  Realtek ac'97 audio
  PhotoFiltre 6
  Perdore USB si RAM memorje
  Ndrroje emrin e recycle bin
  Shkarko Biliard Dhe Luaj :D
  Tinasoft
  Google Talk
  iTunes
  PhotoScape
  Video Converter
  Nokia PC Suite
  Qite Oren Ne Desktop
  Fjalor i komentimit te enderrave
  Perfect Keylogger
  San Andreas
  Need For Speed 2010
  Internet Explorer 9.0
  FIFA 2011
  Bani Folderat Me Ngjyra
  RealPlayer
  Yahoo MSN
  Retouch Pilot Lite
Nicka Humor
1.qanta eshte per libra e jo per bonbona qikat e sotit po mbajne leksikona.

2.nata eshte e erret dhe e ftoht te kerkoj se gjej dot me ty lidhen shum kujtime ku je fshe pigjamja ime.

3.mos shiko filma qe zemren ta kallin po nimoj mames me ngjnu ramazanin.

4.kimi oj kimi formulat spo ti di qe dy vjet ne klas zemren ma ki plas.

5.nina nona neper mal e kom djalin sa ni kal nina nona neper grop qiken e kom sa ni lop nina nona ne feder 100%ki me u bo peder.

6.mundohesh tranohesh po si une sbohesh.

7.Je aq i shemtuar sa qe kur ulesh pran kompjuterit aktivizohet antivirusi.

8.ni dit mendova qka me bo thash ni femer shkoj te nxon.

9.Ne do ta shikojmë i thotë një qorr një shurdhanit.

10.Çka është pika me e lart e mizorisë? me i than një invalidit në korrik me rrota: vrapo për jetën tanë.

11.Unë quhem (emri juaj) po ti?

12.Mos fol për veten! Atë e bëjmë ne kur ti nuk je këtu.

13.A je llabud apo budall ??

14.Ec more shpejt se te ikën delet oooo njeri.

15.Ooooh bre zemër sa te dua, aq shume te dua qe besa edhe dje te kam tradhtuar.

16.Vala boll t 'kam mbajt ne zemër, qu shëtitu pak.

17.Kërkon se dua, asnjërit s'ia rrasi, por kujt dua zemrën ja plasi.

18.Ma ka lan baba amanet me u martua ne internet.

19.Ma ka lon gjyshi amanet mi nguc qikat ne internet.

20.Pse more po hani mut tu kon bureki 1 euro.

21.Jam car, jam djali i nënës ato qe ma prishin qefin i qoj ne rr.s

22.Une jom qika e nones djemt e sotit i qoj rr.s.

23.Ti nuku flokt ta nuku bishtin mos fol pa e qu gishtin.

24.Qite pak parfum se të donë femra ma shumë.

25.Në mëngjes nuk ha bukë tu mëndu për ty në drek nuk ha bukë tu mëndu për ty nuk darke nuk ha bukë tu mëndu për ty natën nuk më nxin gjumi se me merr uria.

26.holl e holl qika ka boll.

27.ndahet klasa ne dy pjes gjysa kalon gjysa met per vjesht ndalu pak me u mendu intervencat qysh mi qu.

28.Teshat i ka Dolce & Gabana, E n`gjep i ka 20 Franga, Me BMW rrin tuju Shetit, Qe e ka ble me Kredit, Kshtu e kan Shqiptart, Me u Fryh ja kan Zanat, Na shiten Frajera,Kredit po ju vjen Era.

29.mos u merrni me politk po ndigoni hip-hop muzik.

30.Zemren ty ta dhurova Gjith naten pa gjum kalova Per ty krejt u tranova Dashurom mos ja nxerr fundin Se per ty e kalli krejt KATUNDIN hajgaree

Syt e mi Aspirin goja ime Ampicilin duart e mia Andoll zeri im Sirup per koll

Matematik moj matematik ma ke pre zemren si me thik po skish pas faj profesori ment i kisha te dashnori.

Luj djalo luj me vajzen e huj,nana e ka rit ti ja shkalavit.

Spo ta lypi per mu knaq,po ta lypi per ilaq...

E pyet profesori një vajze a çka janë këto qe i ke veshur(tangat),ohh profili është shenje mercedesi a po kupton.

1000 i shikoj 100 i njoh 10 i kuptoj 1 e dashuroj.

Në mëngjes nuk ha bukë tu mëndu për ty në drek nuk ha bukë tu mëndu për ty nuk darke nuk ha bukë tu mëndu për ty natën nuk më nxin gjumi.

Hajde Tash Dridhe Prekolicen Tash Deshe Traktorin Po Du Me Ta Pa Akumulatorin,Po Du Me Ta Pa E Me Ta Dhez Motorrin.

Në përpunim është Nicku jem !

Krejt po e këqyrin bothen e vet, unë temën nuk po muj me e pa.

I kam gati 40 vjet e nuk kam femër, spom len gruja.

I thotë gruaja burrit tregoma një humor, i thotë buri gruas unë veç ty të dua.

Oj ti qik me sytë e zi a e man men kur ta kom shti.

Ti me je si një pik lloçi ty s'të lan as demostosi ty s'të lan as varikini ti për mu je si një pik benzini.

Qite pak parfum se të donë femra ma shumë.

Ti nuku flokt ta nuku bishtin mos fol pa e quar gishtin.

Ti ma ki vjedh zemrën... unë Kredit kartën tende!

E Kuqe është dashuria, e Zezë është urrejtja dhe i kaltër është syri yt nëse fol edhe njëherë për mu.

A e njeh këtë? një femër e bukur te shikon dhe ti mendon qe ki shans por kur afrohesh të tregon qe ki majonezë n fytyrë.

Unë kam pas një femër emri i sa ka pas (Emrin), ajo ma theu zemrën :@:@ e unë ja theva hunët.

Zoti e krijoj token... Zoti i krijoj malet... Zoti të krijoj edhe ty... por të gjithë e bëjnë ndonjë herë një gabim!!

Si mundesh me dit që birra ka hormone të femrave! nëse e pinë ata ti do te fol budallaqe dhe s'do te din me i grah kerrit.

I dashuruar d.m.th me u pshurr ne pantallona? krejt e shohin por vetëm ti e ndjen nxehtësia.

Zoti te hënën krijoi bukurinë, te martën inteligjencën, te mërkurën simpatinë, te enjten stilin, te premten paret... o ti ku dreqin ishe atë jave??

Fluturo Dallëndyshe Shko ne rrotë te sames ku e le besën idioti i nënës??*

Askënd se dua, Asnjërit s'ia rrasi po cilit kam qejf zemrën ja plasi !!

Jam car, jam djali i nënës ato qe ma prishin qefin i qoj ne rrotë te sames.

Pse more po hani mut tu kon bureki 1 euro.

Ma ka lan baba amanet me u martua ne internet.

Kërkon se dua, asnjërit s'ia rrasi, por kujt dua zemrën ja plasi.

Kur e përjetova puthjen e pare mustaqet sa ja patën nis me më dal.

Vala boll t 'kam mbajt ne zemër, qu shëtitu pak.

Ooooh bre zemër sa te dua, aq shume te dua qe besa edhe dje te kam tradhtuar.

Kur je kanë i vogël, je kanë i trentë veç tash mos vet hiq...

Qa po këqyrë shtremb, apo doket vetja i/e drejt a??

Ec more shpejt se te ikën delet oooo njeri.

Ta shti gishtin ne sy e te shurdhoj.

Kur pot shoh aq qe lezet po më vjen, që po të bllokoj...

Nëse e ke nijet me lan femrën, leje te unë...

O ma hangshe majën e zemrës se më llake qull me bane.

A je llabud apo budall ??

Sa herë po hi ne MSN po mu qohet... me ta rras bllok.

Kur mënoj në ty është si me shkuar ne WC.

A e man men kur jam kanë i vogël? Qe të nxifsha në një qysh...
çka është ndryshimi në mes të kali dhe gomarit? Kali kullot në livadh ndërsa gomar je ti.

Unë jam duke e shkruar një libër te telefonave a po ma jep numrin tënd.

Gjithë ata MSN Pseudonime; unë e lej thjesht.

Mos fol për veten! Atë e bëjmë ne kur ti nuk je këtu.

Unë quhem (emri juaj) po ti?

Çka është pika me e lart e mizorisë? me shty një qorr nga shkallet dhe me i than qita nuk e ki pa qe ka me te ndodh.

Çka është pika me e lart e mizorisë? me i than një invalidit në korrik me rrota: vrapo për jetën tanë.

Derisa shefi im bon sikurse unë marr shumë pare, unë bëj sikurse jam duke punuar shumë.

Ne do ta shikojmë i thotë një qorr një shurdhanit.

Jeta është e shkurt për me diskutuar pra unë kam gjithë te drejt
dikush ma ka shkruar një letër dhe me ka akuzuar qe jam Tuz.

Kush ta ka jep të drejtën ty që ta lexon këtë?

Ti je ndaluar për me fol.

As Ma Mirë As Ma Keq Gjithë Jam Kanë Ky Dreq!

Nëse Doni Me Lënë Femrën Lëne Te UNË

Kurr ste kom dasht kurr sta kom rras me ty kom dal tjetrin me plas.

Anes liqenit te kulluar me uje te turbulluar, qaje ti e gezuar se te kishin perdhunuar. Kur te zune ne dore te ben zap, se ishin pire ber tap, te futen gjuhen te ben llap. Kur te pane surratin ja futen me vrap, shyqyr zotit ben sevap.Keshtu endra tu be realitet jo me nje po me shume vet. Nje dite te tere me kembe perpjet boll u kenaqe per sivjet.

ma le nje here "te drejten e fjales"
ti e di qe e kam te madh "respektin ndaj teje"
mos me le ti bie me dore "tavolines"
se me derdhet pastaj "birra"

kush ma ka pa nuk e ka sha! por me lot ka qa!

Te dua sa mali Te dua sa fusha Kur me del perpara Me dukesh si arrusha!!!

ma ba zemra si pagure,
ma mush mendja me kci prej ure,
se dashuria mka zan frymen,
kofsha gjall para se me dek,
at fustan kam me ta hek,
vrimen e dreqit kam me ta gjet,
sallamin kam me ta tejt,
e mjera ti qa ke me hek.

kur te hin te pickon pastaj te duket sikur te relakson kur ta nshon longin te djek por prap te duket si relaksim e kur ta nxir te djeg shum a more e mallkuar vaksin

o yll o diell kur te shikoj ty me vjen te vjell.

oksi foksi plasi boksi gjeli e kapi pulen per gjoksi!


 
  


Si Ju Duket Webi
Mir
Keq
Deri Dikun
Shum mir
Palidhje
mrekullushem
pollcode.com free polls

.

Lajmet e mëngjesit 09:00
Info 17:00
Lajmet qendrore 19:30
Qdo Te Dill Ne Ora 20:15
Qdo Te Hanë ne ora 20:15
HTML Free Code
 


 
Werbung  
   
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=